Aktualności

wróć
Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM

Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM

24 VI 2026, 14:37:00

Zgodnie z zapowiedziami Zarządu poczynionymi na Walnym Zgromadzeniu Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w częściach Rada Nadzorcza na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek 22 czerwca, po wcześniejszym omówieniu, jednogłośnie zatwierdziła zmiany wprowadzone do Regulaminu Samorządu Mieszkańców. Dotyczą one zwiększenia decyzyjności samorządów w sprawach dotyczących wyboru firm wykonujących prace remontowe na nieruchomościach oraz zniesienia ograniczeń kadencji dla samorządu. Kolejna uchwała dotyczyła zwiększenia odpisu na fundusz remontowy na jednej z nieruchomości. Ostatnim tematem omówionym przez Radę Nadzorczą było podsumowanie Walnego Zgromadzenia Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w częściach.

j.w.

FOTO:GSM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem