Aktualności

wróć
Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

1 VI 2026, 09:42:00

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że od godz. 20:30 w dniu 2 czerwca (wtorek) do godz. 24:00 w dniu 3/4 czerwca (środa/czwartek) w związku z II etapem planowanego wpięcia w sieć przepompowni sieci ciepłowniczej przy ul. Zabłockiego nastąpi przerwa w dostawie Ciepła systemowego (c.w.) do następujących obiektów:

- ul. Laubitza 9, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24

- ul. Sikorskiego 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22

- ul. Zabłockiego 16, 18, 24, 26, 32, 36, 38

Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostawie Ciepła systemowego była możliwie jak najkrótsza.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

FOTO:INTERNET

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem