Aktualności

wróć
Zdalne posiedzenie Rady Nadzorczej

Zdalne posiedzenie Rady Nadzorczej

28 V 2026, 13:01:00

W związku z artykułem pt. „Pożegnanie z fotelem starosty? Tomasz Budasz kandydatem na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej? Plotki czy plany?”, opublikowanym w dniu 27.05.2026 r. na portalu internetowym moje-gniezno.pl. zwołane zostało zdalne posiedzenie Rady Nadzorczej Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Efektem posiedzenia jest wydane i zamieszczone na stronie internetowej Spółdzielni oświadczenie.
Informujemy, że w odpowiedzi na zaistniałą sytuację w ramach Prawa prasowego i nieprawdziwej wiadomości zawartej w materiale prasowym Rada Nadzorcza zwróciła się także do redakcji portalu, o zamieszczenie przygotowanego oświadczenia.

FOTO:GSM
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem