Aktualności
Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM
21 V 2026, 13:19:00
Posiedzenie Rady Nadzorczej odbyło się w
siedzibie Spółdzielni 18 maja 2026 roku. Tematyka zebrania obejmowała podjęcie
uchwał i omówienie bieżących spraw Spółdzielni.
W związku z koniecznością wymiany wodomierzy w zasobach, Zarząd Spółdzielni wystąpił do
Rady Nadzorczej o zgodę na zwiększenia nakładów na fundusz remontowy w 2026
roku. Wymiana następowała będzie sukcesywnie, począwszy od nieruchomości w
których upływa czas ich legalizacji. Nowe urządzenia umożliwią bieżący
monitoring zużycia wody i jego comiesięczny odczyt. Rada Nadzorcza Uchwałą Nr
17/2026 wyraziła zgodę na zwiększenie funduszu. Kolejna uchwała Nr 18/2026
dotyczyła zatwierdzenia zmian w strukturze organizacyjnej Spółdzielni. Wywołana
ona została zmianami w składzie osobowym Zarządu jakie nastąpiły od 27 kwietnia
2026 roku oraz likwidacją stanowiska Inspektora ochrony Danych Osobowych i powierzenia tych obowiązków firmie zewnętrznej. Uchwała Nr 19/2026 dotyczyła
ustalenia limitu kilometrów na przejazdy służbowe prywatnymi samochodami.
Wszystkie uchwały podjęte zostały jednogłośnie. Kolejnym punktem posiedzenia
było omówienie Walnego Zgromadzenia w częściach, które odbędzie się w dniach od
8 do 12 czerwca 2026r. o godzinie 16 w Siedzibie Gnieźnieńskiej Spółdzielni
Mieszkaniowej, o czym wszyscy członkowie Spółdzielni powiadomieni zostali
pisemnie w wyznaczonym przez ustawę terminie. Rada Nadzorcza zapoznała się
również z kierowaną do niej przez członków Spółdzielni korespondencją.
j.w.
FOTO:GSM












mapy
kościoły
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej