Aktualności

wróć
Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM

Posiedzenie Rady Nadzorczej GSM

21 V 2026, 13:19:00

Posiedzenie Rady Nadzorczej odbyło się w siedzibie Spółdzielni 18 maja 2026 roku. Tematyka zebrania obejmowała podjęcie uchwał i omówienie bieżących spraw Spółdzielni. W związku z koniecznością wymiany wodomierzy w zasobach, Zarząd Spółdzielni wystąpił do Rady Nadzorczej o zgodę na zwiększenia nakładów na fundusz remontowy w 2026 roku. Wymiana następowała będzie sukcesywnie, począwszy od nieruchomości w których upływa czas ich legalizacji. Nowe urządzenia umożliwią bieżący monitoring zużycia wody i jego comiesięczny odczyt. Rada Nadzorcza Uchwałą Nr 17/2026 wyraziła zgodę na zwiększenie funduszu. Kolejna uchwała Nr 18/2026 dotyczyła zatwierdzenia zmian w strukturze organizacyjnej Spółdzielni. Wywołana ona została zmianami w składzie osobowym Zarządu jakie nastąpiły od 27 kwietnia 2026 roku oraz likwidacją stanowiska Inspektora ochrony Danych Osobowych i powierzenia tych obowiązków firmie zewnętrznej. Uchwała Nr 19/2026 dotyczyła ustalenia limitu kilometrów na przejazdy służbowe prywatnymi samochodami. Wszystkie uchwały podjęte zostały jednogłośnie. Kolejnym punktem posiedzenia było omówienie Walnego Zgromadzenia w częściach, które odbędzie się w dniach od 8 do 12 czerwca 2026r. o godzinie 16 w Siedzibie Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, o czym wszyscy członkowie Spółdzielni powiadomieni zostali pisemnie w wyznaczonym przez ustawę terminie. Rada Nadzorcza zapoznała się również z kierowaną do niej przez członków Spółdzielni korespondencją.

j.w.

FOTO:GSM


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem