Aktualności

wróć
Zbiórka gabarytów

Zbiórka gabarytów

18 II 2026, 10:58:00

Miasto Gniezno i Spółka URBIS informują, że w miesiącu lutym i marcu br. zostanie przeprowadzona zbiórka zużytych, niepotrzebnych mebli, sprzętu RTV i AGD. Odpady muszą pochodzić wyłącznie z gospodarstw domowych. 

Na terenie osiedli Winiary, 1000-lecia i Starego Miasta zostały wyznaczone miejsca, gdzie w dniu zbiórki od godz. 11.00 do 17.00 zostaną podstawione kontenery, do których wyłącznie w godzinach podstawienia należy dostarczać odpady, a pozostawione wcześniej nie zostaną odebrane. Wyznaczone miejsca będą monitorowane, a od osób pozostawiających odpady poza wyznaczonym terminem zostaną wyciągnięte konsekwencje. Na pozostałych osiedlach zbiórka zostanie przeprowadzona wyznaczonego dnia bezpośrednio sprzed nieruchomości.


FOTO:INTERNET
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem