Aktualności
Zbiórka gabarytów
18 II 2026, 10:58:00
Miasto Gniezno i Spółka URBIS informują, że w miesiącu lutym i marcu br. zostanie przeprowadzona zbiórka zużytych, niepotrzebnych mebli, sprzętu RTV i AGD. Odpady muszą pochodzić wyłącznie z gospodarstw domowych.
Na terenie osiedli Winiary, 1000-lecia i Starego Miasta zostały wyznaczone miejsca, gdzie w dniu zbiórki od godz. 11.00 do 17.00 zostaną podstawione kontenery, do których wyłącznie w godzinach podstawienia należy dostarczać odpady, a pozostawione wcześniej nie zostaną odebrane. Wyznaczone miejsca będą monitorowane, a od osób pozostawiających odpady poza wyznaczonym terminem zostaną wyciągnięte konsekwencje. Na pozostałych osiedlach zbiórka zostanie przeprowadzona wyznaczonego dnia bezpośrednio sprzed nieruchomości.

FOTO:INTERNET












mapy
kościoły
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej