Aktualności

wróć
Apel do mieszkańców!!!

Apel do mieszkańców!!!

4 II 2026, 14:03:00

Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega mieszkańców przed wystąpieniem w najbliższych dniach marznących opadów deszczu, powodujących gołoledź. Nasze służby dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.

Jednakże biorąc pod uwagę bardzo złe warunki atmosferyczne zwracamy się z prośba o ograniczenie wychodzenia z domów do minimum i zachowanie szczególnej ostrożności.

Dziękujemy za współpracę.

FOTO:INTERNET


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem