Aktualności

wróć
Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

15 XII 2025, 15:10:00

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że

w dniu 18 grudnia ( czwartek ) od godz. 6:00 do godz. 20:00

w związku z wpięciem nowego odcinka sieci ciepłowniczej do już istniejącej sieci, nastąpi przerwa w dostawie Ciepła systemowego (c.o. + c.w.u.) do następujących obiektów:

- ul. Wrzesińska 20-22, 30 i 39

- ul. Witkowska 34

Dołożymy wszelkich starań, aby ewentualne przerwy w dostawie Ciepła systemowego były możliwie jak najkrótsze.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

FOTO:INTERNET
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem