Aktualności

wróć
Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego

1 IX 2025, 14:52:00

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że 

w dniu 3 września ( środa ) od godz. 1:00 do godz. 24:00 

w związku z budową nowego przyłącza cieplnego, nastąpi przerwa w dostawie Ciepła systemowego (ciepła woda użytkowa) do następujących obiektów:

- ul. Sobieralskiego 9, 11, 13

Dołożymy wszelkich starań, aby przewidywany czas braku dostawy Ciepła systemowego był możliwie jak najkrótszy.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

FOTO:INTERNET
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem