Aktualności
Komunikat – przerwa w dostawie Ciepła systemowego
1 IX 2025, 14:52:00
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że
w dniu 3 września ( środa ) od godz. 1:00 do godz. 24:00
w związku z budową nowego przyłącza cieplnego, nastąpi przerwa w dostawie Ciepła systemowego (ciepła woda użytkowa) do następujących obiektów:
- ul. Sobieralskiego 9, 11, 13
Dołożymy wszelkich starań, aby przewidywany czas braku dostawy Ciepła systemowego był możliwie jak najkrótszy.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
FOTO:INTERNET












mapy
kościoły
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej