Aktualności

wróć
XXVI sezon działalności klubu warcabowego w środowisku gnieźnieńskim zakończony

5 I 2017, 10:42:00

Na koniec 2016 roku UKS „ Lokator” działający przy Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zorganizował XXVI Mistrzostwa Gniezna . Po rozegraniu 7 rund - w czasie 20 minut dla zawodnika - wyłoniono nowego Mistrza. Pod nieobecność kilkukrotnego zwycięzcy Bartosza Gronowskiego pierwsze miejsce zajął Kamil Krygier . Kamil wyprzedził aktualnego Mistrza Polski Damiana Jakubika. Trzecie miejsce zajął brązowy medalista MP weteranów Zenon Wesołowski. Na słowa pochwały za walecznośćzasłużyli najmłodsi uczestnicy zawodów: Janek Radziszewski i Oliwier Formański . Sezon 2016 należy uznać za udany. Gnieźnieńscy warcabiści w zawodach rangi Mistrzostw Polski zdobyli 9 medali ( 3-4-2 )

Nowy sezon 2017( bardzo bogaty w imprezy) klub rozpoczyna udziałem w kwalifikacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej, które odbędą się w Rychliku 21 stycznia.) Gnieźnieńska SM Les.